O firmie

CZAN na polskim rynku istnieje od 1995 roku. Specjalizujemy się we wznoszeniu budynków mieszkalnych. Stawiamy na nowe technologie oraz najdogodniejsze lokalizacje. Dzięki 24-letniemu doświadczeniu osiągamy bardzo wysoką jakość. Inwestycje finansowane są ze środków własnych.

Każde z osiedli charakteryzuje się indywidualnym stylem oraz ciekawą architekturą. Realizowane są głównie po dwóch przeciwległych stronach Garwolina, w rezultacie czego każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Nasza oferta skierowana jest także do przedsiębiorców, którzy poszukują atrakcyjnej lokalizacji na swoją działalność. Oferujemy wynajem lokali usługowych, usytuowanych w naszych inwestycjach.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom stworzyliśmy dział zajmujący się zarządzaniem i administrowaniem naszych osiedli. W związku z tym jesteśmy w stanie zagwarantować mieszkańcom opiekę na najwyższym poziomie.

Współpracujemy z doradcami kredytowymi, którzy oferują fachową pomoc w uzyskaniu środków na sfinansowanie zakupu nieruchomości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu,

Zespół CZAN

lata

doświadczenia

km

od m. st. Warszawa

sprzedanych mieszkań

wynajętych lokali

SPRZEDAŻ

lokali mieszkaniowych

WYNAJEM

lokali usługowych

Realizacje

Osiedle Mickiewicza

Osiedle Mickiewicza
ul. Mickiewicza, Garwolin

Osiedle Mickiewicza

      Opis inwestycji:

... Czytaj więcej

Osiedle Srebrne Tarasy

Osiedle Srebrne Tarasy
ul. Korczaka, Garwolin

Osiedle Srebrne Tarasy

Opis inwestycji:

... Czytaj więcej
Zobacz wszystkie